Kouzelník, iluzionista, kouzla, magie, triky

image1 image1 image1

Pavel Kožíšek - Mistr světa ze Světového poháru bavičů. Populární a nejúspěšnější český kouzelník s bohatými zahraničními zkušenostmi. Záruka špičkové kvality, originálního a všestranného repertoáru pro každou společenskou příležitost. Překvapí a především pobaví diváky od menších vystoupení, představení pro děti až po velkolepou a strhující „copperfieldovskou“ show, ve které vás okouzlí i jeho půvabné asistentky. Vstupte společně s ním do světa iluzí a nebudete litovat ...

Magická esa

Magická esa je velkolepá strhující show s řadou originálních překvapení, nejúspěšnějších světových iluzí a krásných žen. Jedná se o první představení svého druhu u nás a je určeno pro celou rodinu. Při velkých „copperfieldovských iluzích“ se vedle iluzionisty Pavla Kožíška představí v neočekávaných rolích přední české modelky, které okouzlí diváky nejen svým půvabem, ale také i osobitým smyslem pro humor. Diváci poprvé u nás uvidí nejnovější triky moderní magie na vlastní oči! Fantastická a neuvěřitelná kouzla jsou přímo propojena s taneční skupinou Magic Girls a Electric Men.

Těšit se můžete na čtyřmetrovou skluzavku času, která vás promění zpátky v malé dítě, záhadné čtení myšlenek divákům v publiku, nebezpečné prostoupení obřím ventilátorem, vystřelení člověka z děla v hledišti a na řadu dalších velkolepých iluzí plných perfektní zábavy a napětí! Diváci v sále se také naučí kouzlit a na vlastní nebezpečí možná i zmizí… Magická esa je představení šité technicky přímo na míru Divadlu kouzel, ale s vybranými iluzemi jsme připravili také zájezdovou verzi tohoto show pro různé příležitosti a prostředí! Video zde.

magic show

 

© 2013  Kouzelník a iluzionista Pavel Kožíšek, vytvořilo webové studio Tarole Design, SEO webu sledují SEO nástroje.cz