AKTUÁLNÍ NABÍDKA KOUZELNICKÝCH VYSTOUPENÍ

kouzla, magie, iluze a hlavně perfektní zábava!

 • velkolepé „copperfieldovské“ iluze s předními českými modelkami
 • dětská představení – kouzelník pro děti
 • společenské a firemní akce
 • celovečerní zábavné pořady s V. Vydrou, J. Krampolem, V. Hronem a dalšími umělci
 • plesy, obchodní centra, městské slavnosti apod.
 • exkluzivní mikromagie – kouzlení s diváky u stolu
 • kouzelnický kurz – naučte se kouzlit jako opravdoví kouzelníci
 • speciální projekty na klíč (objevování a mizení VIP hostů, výrobků, záměny řečníků apod.)
 • netradiční a originální moderování s kouzly
 • maturitní plesy – akční sleva pro studenty 50%,
 • NOVINKA – unikátní levitace diváka z publika

S kouzly kolem světa!

kouzelnické představení pro děti – cca 60 minut, možno časově zkrátit

Prožijte velkou kouzelnickou cestou kolem světa! Poletíme na výlet letadlem a v každé zemi, kde přistaneme, na nás čekají typická a originální kouzla dané země. Kouzelník Pavel Kožíšek bude s dětmi čarovat přímo na jevišti a malí kouzelníci také se některá kouzla i naučí! Společně s námi kolem světa poletí jako letuška modelka Hana Mašlíková. Bezva zábava nejen pro děti. Po představení je v případě zájmu možné také pro děti uspořádat autogramiádu.

Škola kouzel Pavla Kožíška

kouzelnické představení pro děti – cca 60 minut, možno časově zkrátit

Pojďte si hrát na kouzelnickou školu a v roli kouzelnických učňů čarujte společně s Pavlem Kožíškem. Každý malý kouzelník na jevišti dostane pravé kouzelnické vysvědčení a všechny děti v sále budou zapojeny do většiny kouzel a soutěží. V roli kouzelnice se představí modelka Hana Mašlíková. A až skončí kouzelnické vystoupení je v případě zájmu možné také pro děti uspořádat autogramiádu.

Vydra v novém Kožíšku!

celovečerní zábavný pořad – cca 90 minut, možno časově zkrátit

Celovečerní zábavný pořad s populárním hercem Václavem Vydrou, který se tentokrát divákům představí i jako kouzelník. Skvělý humor a originální kouzelnická show. Na jevišti oběma protagonistům vtipně sekunduje modelka Hana Mašlíková. Anebo také možná právě vy!

Kožíšek je jako nový dobře sluší Krampolovi!

celovečerní zábavný pořad – cca 90 minut, možn

Celovečerní zábavný pořad Pavla Kožíška s populárním hercem a bavičem Jiřím Krampolem. Jedinečný humor, skvělá zábava a strhující kouzelnická show. Je to zkrátka jízda! S oběma hlavními protagonisty vtipně čaruje modelka Hanka Mašlíková.

Policajt a vězeň

kouzelnické vystoupení cca 15 minut

Kouzelnická show Pavla Kožíška a jedné přední české modelky – Hana Mašlíková nebo Martina Dvořáková, která slaví velké úspěchy doma i v zahraničí. Na Světovém poháru bavičů v Japonsku získala tato scénka cenu nejvyšší. Půvabná vězenkyně uniká policajtovi z různých druhů pout a v závěru vystoupení se dokonce jejich role záhadně obrátí. Z vězenkyně je policistka a policajt naopak končí v trestaneckém mundůru s pouty na rukou. Nejedná se o klasické kouzelnické vystoupení, které diváci pouze pasivně sledují, ale v tomto případě jsou sami aktivně zapojeni do hry. Při jednom triku náhodně vybraný divák (lze předem tuto osobu vytipovat – VIP) zkontroluje, že kouzelnice je spoutána na rukou, okolo krku a celého těla dlouhým provazem. I když je kouzelnice takto pevně spoutána, ocitá se asistující divák na jevišti během pár sekund bez svého saka, které má kouzelnice na sobě!

Kouzelné Vánoce aneb já nejsem Ježíšek ale Kožíšek!

kouzelnické představení pro děti – cca 60 minut, možno časově zkrátit

Nejúspěšnější vánoční pořad současnosti pro děti. Kouzla a vánoce patří neodmyslitelně k sobě. A v našem případě vás čekají opravdu nezapomenutelné kouzelnické Vánoce, které originálním způsobem připravil kouzelník Pavel Kožíšek! Vánoční speciál je plný úžasných kouzel a legrace nejen pro děti… V roli Santa kouzelnice se představí modelka Hana Mašlíková nebo Martina Dvořáková. Po představení je v případě zájmu možné také pro děti uspořádat autogramiádu.

Kožíšek je jako Hron!

celovečerní zábavný pořad – 90 až 120 minut, možno časově zkrátit

Celovečerní zábavný pořad Pavla Kožíška s všestranným bavičem, populárním imitátorem a zpěvákem Vladimírem Hronem, který jako kouzelník bude i čarovat… Těžký útok na vaši bránici! Spojení dvou bavičů, které zaručuje skvělou zábavu a strhující kouzelnickou show. S oběma hlavními protagonisty čarují přední české modelky Hana Mašlíková nebo Martina Dvořáková.

Hra kouzel a magie

kouzelnické představení pro děti – cca 60 minut, možno časově zkrátit

Originální a naprosto jedinečné představení iluzionisty Pavla Kožíška plné neuvěřitelných kouzel a perfektní zábavy nejen pro děti. Pojďte si hrát na kouzelníky jako Harry Potter a naučíte se mimo jiné také sami kouzlit! V roli kouzelnice se představí modelka Hana Mašlíková. Po představení je v případě zájmu možné také pro děti uspořádat autogramiádu.

Kouzelnický kurz

naučte se čarovat

Skvělá zábava pro všechny. Velice vyhledávaná a vděčná aktivita na team building, firemní párty apod. Naučte se čarovat s Pavlem Kožíškem! Doporučený maximální počet účastníků v kurzu je 50 osob. Určeno pro všechny bez rozdílu věku (děti min. od 9 let). Každý účastník obdrží od Pavla Kožíška certifikát o absolvování kurzu a DVD Škola kouzel a magie. Kromě dobré nálady a chuti se naučit čarovat, nebudete nic potřebovat. Po skončení kurzu je autogramiáda (podpisové fotografie zdarma) a fotografování s Pavlem Kožíškem.

Interaktivní zábavné kouzlení s diváky

kouzelnické vystoupení 10 – 30 minut

V úvodu si Pavel Kožíšek s modelkou Hankou Mašlíkovou zahrají se všemi diváky hru se 3 obřími kartami, které záhadně cestují a mění své pozice. V závěru karta, kterou diváci mají stále pod svoji kontrolou, mizí a místo ní se k úžasu přítomných diváků nečekaně objevuje úplně jiná obří karta. Pavel si vypůjčí od náhodného diváka bankovku větší hodnoty. Další diváci zkontrolují a poznamenají výrobní číslo bankovky, kterou Pavel viditelně spálí. Popel z bankovky pak v mžiku promění v deset rohlíků. Pavel oznámí divákům, že v jednom rohlíku je zapečená divákova bankovka. Diváci si mohou vybrat každý po jednom rohlíku a případně je ještě s Pavlem před rozlomením vyměnit. Divákova neporušená bankovka je nakonec v Pavlově rohlíku. Kontrola výrobního čísla bankovky a vrácení bankovky divákovi. Vtipné a divácky velice vděčné kouzlo, kdy se divákům „prozradí“ tři různé způsoby, jak kouzelník uhodne divákovu kartu. Divák na jevišti, který Pavlovi asistuje, na rozdíl od diváků v hledišti, jako jediný neví, co se děje za ním a jak je možné, že Pavel i samotní diváci v hledišti kartu správně uhodnou! Poslední trik s názvem Hra na svatbu. Pavel správně uhodne všechny údaje, které si náhodně vybraný divák sám na jevišti zvolí – vše souhlasí s předem napsanou předpovědí, kterou mají stále u sebe diváci v publiku! Toto zcela originální a zábavné kouzlo má vždy u diváků velký úspěch.

Levitace s divákem

naprosto unikátní kouzlo

Levitace s divákem, která lze předvádět prakticky kdekoli! Velice silný efekt, kdy diváci mohou být kolem dokola. Opravdu jedinečná záležitost! 

Mikromagie

kouzlení pro exkluzivní klienty

Poslední dobou je velice vyhledávaná i exkluzivní mikromagie, kdy kouzelník Pavel Kožíšek čaruje s hosty přímo s nimi u stolu. Pro diváky je to vždy výjimečný, prestižní a nezapomenutelný zážitek.

Matyáš Kožíšek

vystoupení mladého talentovaného kouzelníka

Matyáš Kožíšek vystupuje v Divadle kouzel jako host v show Magická esa a v Divadle Hybernia účinkuje v roli kouzelníka v muzikálu Alenka kraji zázraků. Se svým velice úspěšným kouzelnickým vystoupením je vhodným zpestřením každého programu. Závěr vystoupení může být zakončeno unikátní levitací s divákem, která lze předvádět prakticky kdekoli! (viz. výše) Matyáš je mezi pořadateli také oblíbený se svým kouzelnickým kurzem pro děti, který lze časově přizpůsobit potřebám akce.

  NEJSEM ROBOT

  Důležité upozornění pro pořadatele:

  Pro většinu vystoupení nejsou potřeba žádné speciální technické podmínky, žádné speciální osvětlení, u většiny vystoupení není potřeba jeviště apod. Zkrátka zájezdová kouzelnická vystoupení je možno uspořádat prakticky všude. Řada pořadatelů se mylně domnívá, že Pavel Kožíšek je technicky a finančně pro ně nedostupný, není to pravda… Neváhejte nás kontaktovat, budete mile překvapeni i našimi aktuálními cenami!

   !!! AKCE !!!  Zvýhodněná cena dvou dopoledních představení pro školy! Pavel Kožíšek nevystupuje přímo ve školách, ale v divadlech, kulturních domech, kinosálech apod. Představení je pro mateřské školy a 1. stupeň ZŠ.